• AKANT OKULLARI

  HIFZI YETKİN

  AKANT OKULLARI GENEL KOORDİNATÖR

   

  Son yıllarda okullar ile ilgili yapılan bilimsel araştırmalarda birinci sı-rada öğrencilerin güvenliği ön planda gelmektedir. Biz Akant okulları olarak bundan 4 buçuk yıl önce okulu kurgularken, birinci önceliğimiz olarak öğrencilerimizin güvenliğini belirledik ve  öğrencilerin güvenliği önemlidir diyerek yola çıktık.

   

  Okul servisçiliğinde de en önemli unsur öğrencilerin güvenli bir şe-kilde evlerinden alınarak okula getirilmesi ve aynı hassasiyetle tekrar evlerine bırakılmasıdır. İkinci önceliğimiz öğrenci servislerinde konfor-dur. Veli ve okul idaresi ile sürekli iletişim halinde olabilmek, Hem veli hem de okul idaresinin bir kesişim noktasını oluşturabilmek, her iki ke-simi de bilgilendirmek. Bu unsurlar okul servis hizmetinden öncelikli beklentimizdir.

   

  Çetin Tur araçlarında araç takip sistemi ve araç içi kamera yer almak-tadır. Araç takip sistemi ve araç içi kamera sistemini okul olarak bizler de oldukça önemsemekteyiz Bu sistem bizlere doğru bilgilendirme sağlamaktadır. Okul olarak diğer dikkat etmiş olduğumuz husus Çetin Tur’un tüm ekibine  ciddi şirket içi eğitim veriyor olması. Çetin Tur’un teknolojiyi kullanma hususundaki girişimlerini destekliyor ve sürdürülmesini diliyoruz.

 • BİREY KOLEJİ

  ALİ UĞUR

  BİREY KOLEJİ KURURCUSU

   

  Birey koleji olarak okul servislerinden birinci beklentimiz güven odaklı, çocuklarımızın evlerinden okula aynı güvenle ve velilerimizin içini ra-hat ettirecek güven anlayışı ile okuldan eve taşımacılığı gerçekleştire-cek bir şirketle yola devam etmesidir.

   

  Bu anlamda alanında iyi bir ivme yakalamış bir okul olarak, taşımacı-lık anlayışında da alanında bir numara olan bir firmayı seçmeliydik ve Çetin tur bizlere göre okul servis taşımacılığı sektöründe bir numara olan bir firmadır.

   

  Bizler için önemli olan oluşabilecek aksaklıklara zamanında müdahale edebilmektir. Çetin Tur güven, teknoloji ve iletişim anlamında oluşa-bilen aksaklıklara hemen müdahale ederek anında geri bildirimleri ile çözüm ortağımız olmuştur. Yapılan geri bildirimler ile okul yönetim ve veliler olarak Çetin Tur firmasına güvenimiz sonsuzdur.

 • FİNAL OKULLARI

  HALİL ERGÜNEY

  ANTALYA FİNAL OKULLARI LİSE MÜDÜRÜ

   

  Okul servis firmasından beklentimiz velilerimizin en değerli varlıkla-rından olan öğrencilerimizi evlerinden okula, okullarından eve güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaktır.

   

  Okul servislerini belirlerken öncelikle servis firmasının kurumsal yapı-sını kontrol ediyoruz. Bizlerin kriterlerine uygun olup olmadığını, öğ-rencilerimizin güvenli bir şekilde hizmetinin yapılıp yapılamayacağı-na bakıyoruz. Eğer bütün kriterlerimize uygun ise o firma ile anlaşma sağlamaktayız. Çetin Tur tüm beklentilerimize cevap verebildiği için Çetin Tur ile çalışmaya başladık.

   

  Çetin tur beklentilerimizi karşılan bir firma, zaman zaman çıkan sorun-larda hızlı çözüm üretebiliyorlar ve bu konu önem vermiş olduğumuz bir konudur.

 • ANTALYA KOLEJİ KONYAALTI KAMPÜSÜ

  MUSA KALAYCI

  ANTALYA  KOLEJİ

  KONYAALTI KAMPÜS MÜDÜRÜ

   

  Bizlerin ve velilerimizin güvenlik hassasiyetinden dolayı okul servisçiliği önemi artan bir iş koludur. Çocuklarımızın evden okula, okuldan eve sağ-lıklı bir şekilde ulaşmasını sağlamalıyız.

   

  Kuruluşumuzdan günümüze kadar Çetin tur ile birlikte çalıştık ve bu sü-reçte herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve karşılaşmayacağımızı görüyoruz. Farklı farklı servis firmalarından hizmet alan diğer meslektaşlarımız ile görüştüğümüzde, en fazla yaşanan olumsuzlukların servis taşımacılığından kaynaklandığını belirtiyorlar. Bizlerin Çetin tur sayesinde böyle bir sorunu yok ve bu sayede işlerimiz oldukça kolay devam ediyor.

   

  Çetin Tur’un  takip ettiğimiz kadarıyla, sadece Antalya’da değil tüm Türki-ye’de bu sektöre öncülük etmektedir. Bizler oturduğumuz yerden servis-lerimizi canlı olarak izleyebiliyor ve yaşanan en küçük sorunlar bile ertesi gün bizlere kayıt olarak ulaşıyor ve böylece olayların gerçek durumlarını görebiliyoruz.

   

  Çetin Tur firmasının tüm personeli konusunda uzman ve eğitimli  olması sebebiyle uyum içerisinde hareket ediyoruz. Çok fazla sorunla karşılaşmadık, fakat karşılaşma durumunda da çok hızlı çözüm üretilebileceğini biliyoruz.

 • TAÇ KOLEJİ

  Ferhat YILDIZ

  TAÇ KOLEJİ KURUCU

   

  Okul serüvenimizin başlangıcında, öğrencinin evden çıkması ve sağ sağlim evine dönmesi ile özetlenebilecek bir günlük çalışma takvimiz var.  Öğren-cinin evinden zamanında alınması, konforlu bir şekilde okula gelmesi, okul sonrasında da konforlu ve güvenli bir şekilde evine ulaştırılması okulların ve ailenin en büyük isteğidir.

   

  Çetin Tur bu işi çok iyi yapıyor. Çocuklarımız evlerinden zamanında alınıyor, güler yüzlü hostesler ve sürücü arkadaşlarla okula kadar sağ sağlim gelip, okuldan sonda da güvenli bir şekilde evlerine ulaştırılıyorlar.

   

  Bu süreçte yaşadığımız bir olaydan bahsetmek istiyorum. Geçen yıl çok ciddi bir yağış ve sel olmuştu. Öğrencilerimizden birisinin oturduğu sokakta bir sel meydana geldi. Çocuğumuzu servis hostesi ablası sırtında taşıyarak evine ulaştırdı. Bu olay bizim için çok değerli ve özeldi. Öğrencilerimizin güvenle taşındığını bilmek, bu yolculuğun konforlu geçtiğini bilmek bizler için önemli.

  Çetin Tur’un servistesin uygulaması ile çocuğun hangi saatte evden çıktığını bilmek, harita üzerinden takip edebilmek, alınış ve eve dönüşünde ailelere mesaj gitmesi özellikle çalışan velilerimiz için bir artı değer katmakta. Bizi de çocuklarımızın hangi saatte evden alındığını, hangi saatte evlerine bırakıldık-larını net olarak görebiliyoruz.

   

  Geniş bir araç portföylerinin olması da bizim için bir avantaj. Okul içerisinde ve okul sonrası aktivitelerimizde de bize yardımcı oluyorlar. Oluşabilecek sorunlara anında çözüm üretiyorlar. Özellikle yönetici kadrosu bu tip konular-da gereken hassasiyeti gösteriyor. Bu nedenlerle Çetin Tur’a çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Güzel bir işbirliği içerisindeyiz, aldığımız hizmetten son derece memnunuz.

 • TED ANTALYA KOLEJİ

  LÜTFİ ÜNSAL

  TED ANTALYA KOLEJİ GENEL MÜDÜR

   

  Okul servisi bizlerin yan hizmetlerinden bir tanesidir ve servis firma-sından beklentimiz çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde ulaşımının sağlanmasıdır. Çünkü öğrenci servis aracına bindiği andan itibaren okul sorumluluğundadır.

   

  Bu sebeple tüm organizasyonun sorunsuz bir şekilde yapılması ge-rekmektedir. Bizler okul yönetimi olarak Çetin Tur’un hizmetlerinden ve sorun çözüm hızından dolayı oldukça memnun durumdayız.

   

  Okul dönem başlarında Çetin Tur ekibi ile yaptığımız toplantılarda ak-tarılan beklentilerin, tüm yıl boyunca gerçekleştirildiğini görüyoruz ve tüm ekiple tam bir uyum içerisinde çalışmaktayız ve uzun yıllarda bir-likte çalışmayı düşünüyoruz.

 • UĞUR OKULLARI

  MERVE YALIN

  UĞUR OKULLARI

  MURATPAŞA KAMPÜS MÜDÜRÜ

   

  Okul servis firmasından beklentimiz çocuklarımızın güvenli bir şekil-de evden okula, okuldan eve getirilip, götürülmesinin sağlanmasıdır. Çetin Tur ile çalışmamızın sebebi; okul taşımacılığı konusunda uzun yıllara dayanan bir tecrübeye sahip olmaları ve her aşamada çözüm üreten bir firma yapısında olmasıdır. Çalıştığımız iki yıl süresince sağ-lıklı, mutlu güzel bir iletişimle tüm beklentilerimizi karşılamaktadır.

   

  Günümüz teknolojisindeki en önemli nokta velinin çocuğunu yolda geçirdiği zamanda takip edebilmesi. Çetin Tur’un servistesin uygu-laması ile velilerimiz mobil cihazları ya da bilgisayarları aracılığı ile çocuklarının ulaşım süreçlerini takip edebiliyorlar ve bizlere yapılan dönüşlerden velilerimizin bu Servistesin uygulamasından oldukça memnun olduklarını görebiliyoruz.

   

  Çetin Tur firması bizlere çok çok iyi çözüm üretebilmektedir. Okul servis sorumluları bizlere köprü olarak çözümlenmesi gereken her konuyu ertesi güne kalmadan çözüm üretebiliyorlar.oruz.

 • YEDİ İKLİM KOLEJİ

  NASUH BULUT

  YEDİ İKLİM KOLEJİ ORTAOKUL MÜDÜRÜ

   

  Okul Servis taşımacılığı yapan firmadan beklentilerimizde ilk önceliğimiz güvenlik anlayışını özümsemiş personeller ile güvenli ve zamanında hizmetin gerçekleşmesi.

   

  Çetin Tur bu bağlamda beklentilerimizi yeterince karşılamaktadır ve Çetin Tur çağımızın gerektirdiği tüm teknolojik altyapıya sahip ve bu sayede çocuklarımız okula güvenli bir şekilde gelip gidiyor, bizlere de bu konuda oldukça yardımlar sağlıyorlar.

   

  Servistesin uygulaması sayesinde hem biz okul olarak, hem de velilerimiz, çocuklarının alınış-bırakılış saatlerini, servisin anlık konumunu takip ederek çocuklarımızın güvenle taşındığını biliyoruz. Çetin Tur herhangi bir sorunda hızlı çözümler üreterek en kısa sürede duruma müdahale edebiliyor.

  Güleryüzlü hostesleri, deneyimli sürücü kadrosu, geniş araç filosuyla Çetin Tur servis taşımacılığı konusunda bize en iyi hizmeti sunuyor.

   

  Çetin Tur sayesinde okul yönetimi ve veliler olarak içimiz rahat bir şekilde çocuklarımızın güvenle evlerine, okullarına varacaklarını biliyoruz.