“Eğitim, Çetin Tur’da kaliteli hizmetin anahtarı olarak görülerek, firma prensiplerimizin başında yer almaktadır.”

Öğrenci Servis Taşımacılığındaki politikamız: Çetin Tur’un ana değerleri olan kalite, güvenli ulaşım, zaman yönetimi, konfor, istikrar ve sektördeki ileri teknolojileri kullanarak hizmet vermek ve veliler ile okul idaresinden verdiğimiz hizmet ile ilgili olarak aldığımız geri bildirimleri değerlen-direrek, öğrencilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

 

Güvenlik Uzmanı Osman Öztürk ve konusunda uzman birçok eğitimci ile dönemsel şirket içi eğitim çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

 

> Servis araçlarımız; Milli Eğitim Bakanlığının “Okul Servis Araçları Hizmet Yönetmeliği” ile belirlemiş olduğu tüm donanıma sahiptir.

 

> Sürücülerimiz; öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitim ve belgelere sahip vizyonu yüksek tecrübeli kişiler arasından seçilmektedir.

 

> Rehber personelimiz; özenle seçilmekte ve belirli kriterler doğrultusunda işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimler verilmektedir.

 

> Çetin Tur; idari personelini, sürücülerini ve rehberlerini sürekli olarak eğitime tabi tutmaktadır. Yürürlükteki yasalara ve yönetmeliklere en uygun ve kusursuz öğrenci servis hizmeti vermek hede ndedir.