Taşımacılıkta 22 yıllık tecrübe

Çetin Tur; 1996 yılında kuruluşundan itibaren öğrenci ve personel taşıma- cılığında kısa sürede ön plana çıkmış, geçmişte ve günümüzde çalıştığı kurumların güven ve takdirini kazanmıştır. Sunduğu hizmetin hassa- siyetinin bilinciyle hareket eden, ortak sorumluluk anlayışına sahip profesyonel yönetim kadrosu, eğitimli ve tecrübeli çalışanları, konforlu, güvenli ve h yenik araçları ile güvemli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

 

Çetin Tur; Sektörde standartları belirleyen vizyonu, gelişimi takip eden yapısıyla sürekli kendisini yeni- lemektedir. Teknoloji, bilgi ve tecrübe kaynaklarını sistemli ve disiplinli bir çalışmaya dönüştürerek, dürüstlük ve insana saygı ilkesiyle en yüksek kaliteyi hedefer.

 

Özveriyle, bilinçli çalışmak ve kaliteli hizmetinin karşılığında sürekli artan müşteri portföyü yanında, işini doğru yapmış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır..

 

Kurum ve velilerin sorunsuz, güvenli bir şekilde hizmet almaları, geleceğimiz olan çocuklarımızın da okullarına güvenli, rahat ve mutlu ulaşmasını sağlamak, onlarının motivasyonlarını arttırıp başarılarında payımız olabileceğini düşünmek Çetin Tur ailesi olarak bizleri ayrıca mutlu etmektedir.

 

Çetintur olarak hizmet verdiğimiz kurumlar ve velilerin güveni, memnuniyeti ve desteği ile daha da kaliteli hizmet key ni birlikte yaşayabilmek dileğiyle...