SEKTÖRDE 22 YILDIR ÖNEMLE VE GÜVENLE FARK YARATIYORUZ, FAYDA SAĞLIYORUZ...

ÇETİN TUR olarak, kurulduğumuz 1996 yılından günümüze kadar birçok yeniliklere öncülük etmek ve değişimlerin uygulayıcısı olmak için yola devam ediyoruz. Modern  lomuz, deneyimli personelimiz, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla ülkemizin gözde eğitim kurumları tarafından tercih ediliyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zamanı kaliteli ve doğru kullanmak, hizmet aldığı  rmaya koşulsuz güvenebilmek, birçok kurumun öncelikli olarak dikkat ettiği hususların başında gelmektedir.

 

Gözümüzden sakındığımız çocuklarımızı, şehir tra ğinin karmaşasında huzur içinde eğitim yuvalarına, evlerine, sevdiklerine taşımak bizim en önemli görevimizdir. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hede miz olarak görmekte, araç  lomuzu günün koşullarına uygun olarak her geçen gün yenilemekteyiz. Uzman kadro- muz yönetiminde her gün 400 araçlık  lomuzla 10.000’in üzerinde çocuğumuzu önemle ve gü- venle taşıyoruz.

 

Biz, her zaman hizmet verdiğimiz öncelikle çocuklarımızın ve kurumların her şeyin en iyisine layık olduğu düşüncesinden yola çıktık. Ulaşımda mükemmelliği sağlamak ve sektördeki lider konumumuzu korumak hedefimiz.

 

Ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlarda emek ve katkılarıyla rol alan tüm çalışanlarımı- za, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ediyoruz.